Blog
Kochani! Zachęcam do udziału w kolejnej akcji dla naszej Żanetki PIĄTKA OD SERCA, którą honorowym patronatem objął Burmistrz …

Kochani! Zachęcam do udziału w kolejnej akcji dla naszej Żanetki PIĄTKA OD SERCA, którą honorowym patronatem objął Burmistrz …

Kochani! Zachęcam do udziału w kolejnej akcji dla naszej Żanetki PIĄTKA OD SERCA, którą honorowym patronatem objął Burmistrz Wielunia p. Paweł Okrasa ! Już niedługo będziemy obchodzić DZIEŃ DZIECKA i pomyślałam sobie, że będzie to doskonała okazja pokazać Żanecie, że jest nam bardzo bliska, bliska naszym sercom. Akcja polega na tym, że nasz szkolny teatr będzie wystawiał w Waszych szkołach ( o ile zgodzi się na to Wasza dyrekcja) przedstawienie o tematyce związanej z problemami młodych ludzi. Dodam, że jest to bardzo wartościowa sztuka – zdobyła w tym roku I miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkół SPSK w Częstochowie. Bilety/cegiełki na to przedstawienie będziecie mogli nabyć w… Więcej

Kochani! Zachęcam do udziału w kolejnej akcji dla naszej Żanetki PIĄTKA OD SERCA, którą honorowym patronatem objął Burmistrz Wielunia p. Paweł Okrasa ! Już niedługo będziemy obchodzić DZIEŃ DZIECKA i pomyślałam sobie, że będzie to doskonała okazja pokazać Żanecie, że jest nam bardzo bliska, bliska naszym sercom. Akcja polega na tym, że nasz szkolny teatr będzie wystawiał w Waszych szkołach ( o ile zgodzi się na to Wasza dyrekcja) przedstawienie o tematyce związanej z problemami młodych ludzi. Dodam, że jest to bardzo wartościowa sztuka – zdobyła w tym roku I miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Szkół SPSK w Częstochowie. Bilety/cegiełki na to przedstawienie będziecie mogli nabyć w… Więcej

Fundacja Dotknij Pomocy, profile pictureBrak dostępnego opisu zdjęcia.

Data: 2021-02-11 23:45:46

Źródło