Blog
Kremówki mniam :)))!!!!

Piękny gest dla Żanetki….
  Obchody XVI Dnia Papieskiego w naszej szkole rozpoczęły się już dzisia…

Kremówki mniam :)))!!!! Piękny gest dla Żanetki…. Obchody XVI Dnia Papieskiego w naszej szkole rozpoczęły się już dzisia…

Kremówki mniam ))!!!!

Piękny gest dla Żanetki….
Obchody XVI Dnia Papieskiego w naszej szkole rozpoczęły się już dzisiaj. Z inicjatywy licealistek Zosi Kornatowskiej i Natalii Piechocińskiej z II klasy KLO młodzież szkół katolickich delektowała się przepysznymi papieskimi kremówkami ( skosztowałam, to wiem ), które dziewczęta wykonały własnoręcznie (!). Jest to kolejna akcja charytatywna, z której całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na sfinansowanie wyjazdu rehabilitacyjnego do sanatorium w Austrii naszej Żanety.Dotychczasowe wsparcie finansowe, jakie pozyskaliśmy, zostało przeznaczone na leczenie i rehabilitację domową Żanetki, która dzięki LUDZIOM WIELKIEGO SERCA – TAKIM JAK WY, powoli – jak wiecie – wraca do zdrowia.
Ze względu na to, że papieskie kremówki rozeszły się w „ mgnieniu oka” , dziewczęta obiecały upiec ich jeszcze więcej i cała akcja zostanie powtórzona w dniu jutrzejszym. Już się cieszę…:)


Data: 2016-10-08 21:36:38

Źródło